Menu
Alışveriş Sepetiniz

Doğaltaş Bileklik

Doğaltaş Bileklik Modelleri ve Fiyatları

Bayanların en çok tercih ettiği takıların başında gelen bileklikler de artık doğaltaşlarla zenginleşmeye başladı. Sıradan künyeler ve altın bileklikler artık çok fazla tercih edilmiyor doğaltaşların gizemini keşfeden kadınlar tercihlerini bu yönde yapmaya başladılar bile sizde geç olmadan aksesuarara.com daki doğaltaş bayan bileklik modellerini keşfedin satışa açtığımız ürünlerin içerisinde detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Artık günümüzde gümüşle bütünleşerek çok şık ve zarif görünüme kavuşan bileklikler ortaya çıkmaktadır su yolu modelini bile berrak sultanit taşı ile bir araya getirerek bambaşka bir ürün haline getiriyor. Doğal taş bileklik modelleri genellikle gümüş üzerine işlenerek yada ipli modeller olarakk imal edilmektedir. iki model de birbirinden farklı ve değerlere sahiptirler doğaltaş bayan bileklik modellerinde en çok; sultanit, akuamarine, ametist, sitrin, lapis lazuli, kuvars grubu, renkli akik grubu taşlarının yanı sıra ay taşı, yıldız taşı, azuri, beril, kalsedon, kaplan gözü ve benzeri yaklaşık 150 - 200 çeşit doğal taştan farklı modeller farklı özelliklerde üretilmektedir. Aksesuarara.com da bulunan doğaltaş bileklik modelleri birbirinden farklı özelliklerde seçilerek satışa açılmıştır.

Hangi doğaltaş bileklik modelini seçmeliyim ?

Doğaltaşların kişiler ve burçlar üzerinde de etkisi olduğuna inanılmaktadır. Eski dönemlerden günümüze kadar gelen inanışlar taşlara farklı anlamlar yüklemenin yanı sıra onların gizemli güçlerini de keşfetmeye başlamışlardır. Bir çok doğaltaşın kendine has karakteristlik özelliğinin olmasının yanı sıra kişiler üzerinde de etkileri olmaktadır. Aksesuar Ara 'da incelediğiniz bayan bileklik modelleri birbirinden farklı yapılara sahip olup hepsi özenle seçilmiş ve satışa açılmıştır. İncelemelerini ve sitemiz ziyaret süreçlerinde gerek görsel olarak hoşunuza gidecek yada farklı bir enerji alacağınız modeller karşınıza çıkacaktır bu ürünleri beğendiklerim bölümüne alırsanız aralarından seçim yapmanız o kadar kolay olacacktır. Siz onnu gördüğünüzde o zaten sizi seçmiş olacak ve size en çok yakışacak bayan "doğaltaş bileklik" modeli emin olun ki göz kırpacaktır.

Yüksek kaliteli olarak usta tasarımcılar tarafından el işçiliği ile üretilen doğaltaş bayan bileklik modelleri sizi yüzde yüz memnun edebilecek şekilde seçilmişlerdir.  Yapıları gereği yazımızın devamında anlatacağımız özellikleri ile doğaltaş bayan bileklikler sizi büyüleyecek.

Doğaltaşların bayanlar üzerindeki faydaları ve etkileri nelerdir ?

Yaklaşık 200 çeşit doğal taş mineral dünyanın farklı coğrafi bölgelerinden çıkartılmaktadır, kalitelerine yapılarına berraklık ve diğer özelliklerine göre ayrıştırılan bu minerallerin içerisinde farklı atom numaralarına ait kütle birimi atomlarda bulunmaktadır ve her taşın yaydığı enerji ve frekanslar farklılıklar göstermektedir örneğin akik taşının özelliklerinden özetle bahsedecek olursak ; bu taş kişiyi cesaretlendirmekle kalmayıp korkularını da yenmeye yardımcı olmaktadır bunların yanı sıra göz değmesi dediğimiz süreçte dikkat çekerek nazara karşıda etkili olduğu benimsenmiştir. kuvars taşı ise kişiye öz güven mutluluk ve pozitif enerji sağlamanın yanı sıra sakin ve rahat olmanızı da destekler aynı zamanda kişiye doğru kararlar vermesinde de yardımcı olduğuna inanılmaktadır. doğal taşlar hakkında daha detaylı bilgiye doğal taşlar ve özellikleri hakkındaki yazımızı okuyarak ulaşabilirsiniz.

Şimdi seçim yapma zamanı aksesuarara.com olarak tüm süreçlerde yanınızda yer alıyoruz. İnceleme sürecinden ürün seçimine, size özel paketleme seçeneklerinden hızlı kargolama avantajlarına kadar onlarca özellik ile sizi istediğiniz doğaltaş takı bileklik modeli ile buluşturuyoruz.

Gerçek Doğaltaş Bileklik Fiyatları Ne kadar?

Günümüzde hemen her şeyin bir sahtesi olduğu gibi doğaltaş takılarda da sahte ürünler piyasada olabiliyor ve kullanıcıların bunu anlamaları oldukça zordur. Aksesuarara.com da satılan tüm doğaltaş bileklik modelleri %100 orjinal ve doğal olmakla birlikte tamamen güvenilirdir. Bu sebeple sitemizdeki fiyatlar güncel ve gerçek olup ürünlerin üzerindeki taşların berraklığı boyutları ve renkleri ile miktarları arasında doğru orantılıdır, yani fiyat değerlemesi ürünün benzersizliği de göz önünde bulundurulduğunda doğaltaş bileklik fiyatları 120,00TL den 2.500TL ye kadar çıkabiliyor.  Sitemizdeki doğaltaş bayan bileklik modelleri genellikle el yapımı olarak üretilmektedir ve ağırlıklı olarak gümüş ile birleştirilmiştir buda değerinin artmasına ve daha uzun ömürlü kullanım sunmaktadır.


Bu kategoride ürün bulunamadı.