Menu
Alışveriş Sepetiniz

Doğaltaş Küpe

Doğaltaş küpe modelleri & Fiyatları AksesuarAra.com 'da! Şimdi İnceleyin...

Bayanların vazgeçilmez aksesuarlarından biri olan küpeler şimdi bambaşka bir boyuta ulaşarak doğaltaşlarla birleşti ve beraberinde çekici ve efsane küpeler üretmeyi başardı. Usta tasarımcıların ellerinden çıkan bu benzersiz küpe modelleri ile bayanlar şıklıklarına şıklık katıyor.

Gümüş üzerine usta ellerde profesyonelce işlenerek birbirinden farklı özellik ve benzersizliklere kavuşarak yeni sahiplerini bekliyorlar, aksesuarara.com olarak kullanıcılarımızın beğenisine sunduğumuz doğaltaş küpe modelleri binlerce model arasından seçerek özenle farklı açılardan fotoğraflıyor ve ultra zoom kullanarak size tüm detayları ile sunuyoruz. Bayanlarında özenle inceleyerek seçtiği modeller onların şıklıklarını arttırmak ile kalmıyor onlara öz güven ve mutluluk hissi de sağlıyor.

Doğaltaş Küpe Fiyatları & Modelleri

Doğaltaş küpe fiyatları taşın rengine berraklığına yada türüne göre değişiklik göstermektedir. Gerek kesimi gerekse boyutları itibari ile birbirinden farklı olan modeller aralarında da fiyat değişikliği göstermektedir. Doğaltaş küpe fiyatları genellikle 90 TL gibi fiyatlardan başlayarak 2500 - 3000TL fiyat bandına kadar çıkabilmektedir. Aksesuarara.com olarak satışa sunduğumuz doğaltaş bayan küpe modellerinde çok geniş konseptlerde ürün çeşitliliğine ulaşabilir süper hızlı gönderi ile size özel hediyeli ürünlere kolayca ulaşabilirsiniz.

Hangi doğaltaş küpe modelini seçmeliyim ?

Kendisine ve şıklığına önem veren kadınlar küpe seçiminde bazen öz güven eksikliği nedeni ile basit ve gösterişsiz ürünleri tercih ediyorlar, aksesuar ara olarak biz bu duygu durum bozukluğunu kırıyoruz! Aslında süreç tam tersi olarak işliyor ne kadar iddaalı o kadar çekici ve özel hissettirir, aksesuarara.com aksesuar sitesi üzerinden seçeceğiniz doğaltaş ve gümüş küpe modelleri ile farklılığı yakalayın.  Aslında küpe seçimi yüz hatları ve modelleri ile de doğrudan  ilgilidir açık ve dağınık saçlarda farklı küpe modelleri, toplu ve küt saç kesimlerinde ise daha özenli tercihler yapılmalıdır sitemizden alacağınız farklı küpe modelleri ile hem kıyafetlerinize hemde saç modelinize göre kombinler oluşturabilirsiniz. Berrak doğaltaş dan yapılan küpe modelleri kesimleri ışığı farklı açılardan kırarak efektif parlamalar ve göz alıcı detaylar sunmaktadır şeffaflığı tarih boyunca bayanlar tarafından özenle tercih edilmiş olup etkileri de bir o kadar çok yönlüdür. Yine buz - açık mavi ve pastel mavi tonlarındaki küpe modelleri dışarıdan zarif ve çekici görünmenizi sağlamak ile kalmayacak olup size huzur ve sevinçte verecektir. 

Doğaltaş küpelerin özellikleri nelerdir? Neden Doğaltaş küpe tercih etmeliyim ?

Doğaltaş küpelerle zenginleştirilmiş gümüş küpeler, sıradan altın ürünleri ve bijuteri ürünlerine göre daha çok işçilik ve sanatsal çalışmalarla ortaya çıkmaktadır. Tasarımcılar doğaltaş lı küpeleri bir sanat eseri gibi tasarlarken iki küpeninde aynı olmasına kesilen taşların benzerlik göstermesine ihtiyaç duyarlar buda doğada zor bulunan doğal taşların özenle işlenmesi ile olur bu zor bir süreçtir fakat çıkan küpe modelleri neticesinde tamamen özgün ve kaliteli ürünler olarak ortaya çıkarlar. Doğaltaş küpe modelleri ve çeşitlerine şimdi aksesuarara.com da aşağıda bulunan modellerden birini seçebilir fiyat ve özelliklerini inceleyebilirsiniz.  Şuanda genellikle ünlü ve sanatçı kesimleri tarafından keşfedilen ve tercih edilen bu modeller onlarda gördükçe diğer kadınlarında tercihi haline geliyor. Aksesuar Ara olarak size sunduğumuz bu benzersiz ürünlerle şimdi tanışma vaktiniz geldi. Doğal taş küpeler diğer küpelere göre daha özgün benzersiz ve işçilikli olarak tasarlanırlar ve zorlu bir süreçten geçerler buda benzersizlik algısı oluşturduğu için sizi sıra dışı yapar.

Aksesuar Ara 'daki doğaltaş küpelerin burçlara etkisi

aksesuarara.com da satışa açılan doğaltaş küpe modellerinde hepsinin farklı bir hikayesi vardır, bazı küpelerin doğal taş özellikleri bazılarınında tasarım ve benzersizlik gibi özellikleri ile birbirlerinden ayrılırlar konseptimiz gereği benzer ürünleri satışa açmamayı ve farklı ürünler sunmayı kendimize ilke edindik.

Burçların buna ne etkisi var? derseniz her burç gurubu belli bir taş gruplarıyla bağlantılandırılmış ve ilişkilendirilmiştir. Uzmanlar taşların insanlar ve burçlar üzerindeki etkisini uzun denemeler testler ve deneyler sonucunda keşfetmiş bunları kişilerin burçlarına ve kişiliklerine göre de yorumlamışlardır. Örneğin akuamarin taşı; sıkılganlığı negatif düşünceleri utangaçlık ve çekingenlik gibi duygu ve durumları giderdiği gibi mantık ve akıl düşünce gücünü de geliştirir, beden, ruh ve zihin ilişkisini güçlendirerek duyusal sezgileri daha güçlü hale getirir.  Bunlardan bir diğer ise Ametist taşı ile üretilen "doğal taş küpe" modelleridir ametist taşı özellikleri ise özetle şöyle sıralayabiliriz ; bu taş genel olarak doğal bir sakinleştiricidir içinde bulundurduğu kimyasal bileşenler ile kin, öfke ve korkuyu yatıştırarak sakinleştirir, pozitif enerji yayan bu taş aynı zamanda stresi uzaklaştırıp motivasyonu yükseltir böylece bireyler kendilerine daha çok güvenirler ve huzurlu olurlar bu durum diğer burçlar ke kişiler içinde geçerlidir. bu konu hakkında daha fazla bilgi almak için taşlar ve burçlar yazımızı okumanızı öneririz.

Hangi doğal taş küpeyi seçeceğim?

Merak etmeyin ilk bakışta o zaten sizi seçmiştir. size sadece onu bedeninize yerleştirmek ve ruhunuzla bütünleştirmek kalıyor. Doğal taşların güçlü etkisi ile kişiler arasında uzaktan bir bağ kurulur ruh siz farkında olmadan o taşı bedeniyle buluşturmak ister ve böylece seçim tamamlanmış olur. Eğer görünüşü hoşunuza gitsin yada gitmesin o doğal taş küpe aklınızın bir köşesine takılmışsa ona sahip olmanız size pozitif bir enerji getirecektir.

Brand: Zultanit Ürün Model ID: ID00320
Ala Zultanit Doğal Taşlı El Yapımı Tasarım 925 Ayar Gümüş KüpeZultanit (Sultanit) Doğal Taşlı ve Zirkon Doğal Taş İşlemeli El Yapımı 925 Gümüş Küpe - Özel YapımSADECE 1 ADET STOKLARDA MEVCUTTUR BENZERİ YOKTUR. ÖZEL ÜRETİMDİR.Tamamen el yapımıdır. Tek olarak üretilmiştir ve ikincisi bulunmamakta..
129,00TL
Brand: Aquamarin Ürün Model ID: ID00311
Any Aquamarin Doğal Taşlı El Yapımı Tasarım 925 Ayar Gümüş Küpe%100 Doğal Aquamarin Taşlı El Yapımı 925 Gümüş Küpe - Özel YapımSADECE 1 ADET STOKLARDA MEVCUTTUR BENZERİ YOKTUR. ÖZEL ÜRETİMDİR.Küpemiz tamamen gerçek 1.sınıf Aquamarin taşından üretilmiş olup, el yapımıdır ve 925 ayar gümüşt..
119,00TL
Brand: Aquamarin Ürün Model ID: ID00180
Aquamarin Doğal Taşlı El Yapımı Tasarım 925 Ayar Gümüş Küpe%100 Doğal Aquamarin Taşlı El Yapımı 925 Gümüş Küpe - Özel YapımSADECE 1 ADET STOKLARDA MEVCUTTUR BENZERİ YOKTUR. ÖZEL ÜRETİMDİR.Küpemiz tamamen gerçek 1.sınıf Aquamarin taşından üretilmiş olup, el yapımıdır ve 925 ayar gümüştür. ..
319,00TL
Brand: Kedi Gözü Ürün Model ID: ID00169
Kedi Gözü Doğal Taşlı Özel Kesim 925 Ayar Gümüş KüpeDoğal Kedi Gözü Taşlı Özel Yapım El Yapımı 925 Gümüş Küpe - Özel YapımSADECE 1 ADET STOKLARDA MEVCUTTUR BENZERİ YOKTUR. ÖZEL ÜRETİMDİR.Küpemiz tamamen gerçek 1.sınıf kedi gözü taşından üretilmiş olup, el yapımıdır ve 925 ayar gümüştür. Tasarım..
299,00TL
Lapis Lazuli ve Aquamarin Doğal Taşlı El Yapımı Tasarım 925 Ayar Gümüş Küpe | ID00179 Lapis Lazuli ve Aquamarin Doğal Taşlı El Yapımı Tasarım 925 Ayar Gümüş Küpe | ID00179
TÜKENDİ
Brand: Lapis Lazuli Ürün Model ID: ID00179
Lapis Lazuli ve Aquamarin Doğal Taşlı El Yapımı Tasarım 925 Ayar Gümüş Küpe%100 Doğal Lapis Lazuli Taşlı El Yapımı 925 Gümüş Küpe - Özel YapımSADECE 1 ADET STOKLARDA MEVCUTTUR BENZERİ YOKTUR. ÖZEL ÜRETİMDİR.Küpemiz tamamen gerçek 1.sınıf Lapis Lazuli ve aquamarin taşından üretilmiş olup, e..
329,00TL
Brand: Zultanit Ürün Model ID: ID00324
Pamira Zultanit Doğal Taşlı El Yapımı Tasarım 925 Ayar Gümüş KüpeZultanit (Sultanit) Doğal Taşlı ve Zirkon Doğal Taş İşlemeli El Yapımı 925 Gümüş Küpe - Özel YapımSADECE 1 ADET STOKLARDA MEVCUTTUR BENZERİ YOKTUR. ÖZEL ÜRETİMDİR.Tamamen el yapımıdır. Tek olarak üretilmiştir ve ikincisi bulunmama..
149,00TL
Brand: Mistik Topaz Ürün Model ID: ID00319
Peri Mistik Topaz Doğal Taşlı El Yapımı Tasarım Eskitme Detaylı Gümüş Küpe%100 Doğal 1. Sınıf Mistik Topaz Doğal Taşlı El Yapımı 925 Gümüş Yüzük - Özel Yapım ( Eskitme Tasarım )SADECE 1 ADET STOKLARDA MEVCUTTUR BENZERİ YOKTUR. ÖZEL ÜRETİMDİR.Doğal Mistik Topaz taşının özellikleri diğer taşlara ..
139,00TL
Brand: Zirkon Ürün Model ID: ID00314
Tamtur Üç Boyutlu Zirkon Doğal Taşlı Tasarım 925 Ayar Gümüş Küpe%100 Doğal 1.Sınıf Zirkon Taşlı El Yapımı 925 Gümüş Küpe - Özel YapımSADECE 1 ADET STOKLARDA MEVCUTTUR BENZERİ YOKTUR. ÖZEL ÜRETİMDİR.Zirkon taşı elmasa benzemesi yönüyle dikkat çeker, en parlak taşlardandır, güneş ışığı altın..
159,00TL
Brand: Akik Ürün Model ID: ID00168
Yeşil Akik Doğal Taşlı El Yapımı 925 Ayar Gümüş KüpeDoğal Yeşik Akik Taşlı El Yapımı 925 Gümüş Küpe - Özel YapımSADECE 1 ADET STOKLARDA MEVCUTTUR BENZERİ YOKTUR. ÖZEL ÜRETİMDİR.Küpemiz tamamen gerçek 1.sınıf akik taşından üretilmiş olup, el işçiliğidir ve 925 ayar gümüştür. Yeşil akik taşı insa..
339,00TL
Brand: Aquamarin Ürün Model ID: ID00317
Aquamarin Doğal Taşlı El Yapımı Tasarım 925 Ayar Gümüş Küpe%100 Doğal Aquamarin Taşlı El Yapımı 925 Gümüş Küpe - Özel YapımSADECE 1 ADET STOKLARDA MEVCUTTUR BENZERİ YOKTUR. ÖZEL ÜRETİMDİR.Küpemiz tamamen gerçek 1.sınıf Aquamarin taşından üretilmiş olup, el yapımıdır ve 925 ayar gümüştür.&..
119,00TL
Brand: Zultanit Ürün Model ID: ID00316
Anita Zultanit Doğal Taşlı El Yapımı Tasarım 925 Ayar Gümüş KüpeZultanit (Sultanit) Doğal Taşlı ve Zirkon Doğal Taş İşlemeli El Yapımı 925 Gümüş Küpe - Özel YapımSADECE 1 ADET STOKLARDA MEVCUTTUR BENZERİ YOKTUR. ÖZEL ÜRETİMDİR.Tamamen el yapımıdır. Tek olarak üretilmiştir ve ikincisi bulunmamaktadır..
119,00TL
Brand: Aquamarin Ürün Model ID: ID00172
Aquamarin Doğal Taşlı El Yapımı Tasarım 925 Ayar Gümüş Küpe%100 Doğal Aquamarin Taşlı El Yapımı 925 Gümüş Küpe - Özel YapımSADECE 1 ADET STOKLARDA MEVCUTTUR BENZERİ YOKTUR. ÖZEL ÜRETİMDİR.Küpemiz tamamen gerçek 1.sınıf Aquamarin taşından üretilmiş olup, el yapımıdır ve 925 ayar gümüştür. ..
339,00TL
Brand: Ametist Ürün Model ID: ID00323
Asu Ametist  Doğal Taşlı Tasarım Eskitme 925 Ayar Gümüş Küpe%100 Doğal 1. sınıf Ametist Taşlı El Yapımı 925 Gümüş Küpe - Özel YapımSADECE 1 ADET STOKLARDA MEVCUTTUR BENZERİ YOKTUR. ÖZEL ÜRETİMDİR.Küpemiz tamamen gerçek 1.sınıf Ametist taşından üretilmiş olup, el yapımıdır ve..
149,00TL
Brand: Kalsedon Ürün Model ID: ID00176
Druzy Kalsedon Doğal Taşlı 925 Ayar Gümüş Küpe%100 Druzy Kalsedon Taşlı El Yapımı 925 Gümüş Küpe - Özel YapımSADECE 1 ADET STOKLARDA MEVCUTTUR BENZERİ YOKTUR. ÖZEL ÜRETİMDİR.Küpemiz tamamen gerçek 1.sınıf Druzy Kalsedon taşından üretilmiş olup, el yapımıdır ve 925 ayar gümüştür. Tasa..
139,00TL
Brand: Kedi Gözü Ürün Model ID: ID00315
Elis Kedi Gözü Doğal Taşlı El Yapımı Tasarım 925 Ayar Gümüş Küpe%100 Doğal Kedi Gözü ve Zirkon Taşlı El Yapımı 925 Gümüş Küpe - Özel YapımSADECE 1 ADET STOKLARDA MEVCUTTUR BENZERİ YOKTUR. ÖZEL ÜRETİMDİR.Küpemiz tamamen gerçek 1.sınıf Kedi Gözü taşından üretilmiş olup, el yapımıdır ve 925 ayar ..
159,00TL
Brand: Kuvars Ürün Model ID: ID00313
Glow Pembe Kuvars Doğal Taşlı El Yapımı Tasarım 925 Ayar Gümüş Küpe%100 Doğal 1.Sınıf Pembe Kuvars Taşlı El Yapımı 925 Gümüş Küpe - Özel YapımSADECE 1 ADET STOKLARDA MEVCUTTUR BENZERİ YOKTUR. ÖZEL ÜRETİMDİR.Küpemiz tamamen gerçek 1.sınıf pembe kuvars taşından üretilmiş olup, el yapımıdır v..
149,00TL
Brand: Kedi Gözü Ürün Model ID: ID00173
Kedi Gözü ve Zirkon Doğal Taşlı El Yapımı Tasarım 925 Ayar Gümüş Küpe%100 Doğal Kedi Gözü ve Zirkon Taşlı El Yapımı 925 Gümüş Küpe - Özel YapımSADECE 1 ADET STOKLARDA MEVCUTTUR BENZERİ YOKTUR. ÖZEL ÜRETİMDİR.Küpemiz tamamen gerçek 1.sınıf Kedi Gözü ve Zirkon  taşından üretilmiş olup, ..
259,00TL
Brand: Labradorit Ürün Model ID: ID00171
Labradorit Doğal Taşlı El Yapımı Tasarım 925 Ayar Gümüş Küpe%100 Doğal Labradorit Taşlı El Yapımı Tasarım 925 Gümüş Küpe - Özel YapımSADECE 1 ADET STOKLARDA MEVCUTTUR BENZERİ YOKTUR. ÖZEL ÜRETİMDİR.Küpemiz tamamen gerçek 1.sınıf Labradorit taşından üretilmiş olup, el işçiliğidir ve 92..
189,00TL
Muhteşem Tamtur Zirkon Doğal Taşlı El Yapımı Tasarım 925 Ayar Gümüş Küpe I ID00312 Muhteşem Tamtur Zirkon Doğal Taşlı El Yapımı Tasarım 925 Ayar Gümüş Küpe I ID00312
Yeni TÜKENDİ
Brand: Zirkon Ürün Model ID: ID00312
Muhteşem Tamtur Zirkon Doğal Taşlı El Yapımı Tasarım 925 Ayar Gümüş Küpe%100 Doğal 1. Sınıf Zirkon Taşlı El Yapımı 925 Gümüş Küpe - Özel YapımSADECE 1 ADET STOKLARDA MEVCUTTUR BENZERİ YOKTUR. ÖZEL ÜRETİMDİR.  Zirkon taşı elmasa benzemesi yönüyle dikkat çeker, en parlak taşlardan..
119,00TL
Brand: Ay Taşı Ürün Model ID: ID00318
Parla Aytaşı Doğal Taşlı El Yapımı Tasarım 925 Ayar Gümüş Küpe%100 Doğal Aytaşı Taşlı El Yapımı 925 Gümüş Küpe - Özel YapımSADECE 1 ADET STOKLARDA MEVCUTTUR BENZERİ YOKTUR. ÖZEL ÜRETİMDİR.Aytaşı dişil bir taştır, özellikle kadınlara hitap eder. Kadınsal sorunlara şifa olurDuygusal dünyanızı de..
119,00TL
Brand: Kuvars Ürün Model ID: ID00174
Pembe Kuvars Doğal Taşlı Tasarım 925 Ayar Gümüş Küpe%100 Doğal Pembe Kuvars Taşlı El Yapımı 925 Gümüş Küpe - Özel YapımSADECE 1 ADET STOKLARDA MEVCUTTUR BENZERİ YOKTUR. ÖZEL ÜRETİMDİR.Küpemiz tamamen gerçek 1.sınıf Pembe Kuvars taşından üretilmiş olup, el yapımıdır ve 925 ayar gümüşt..
219,00TL
Brand: Safir Taşı Ürün Model ID: ID00325
Sare Safir Doğal Taşlı El Yapımı Tasarım 925 Ayar Gümüş Küpe%100 Gerçek 1. sınıf Safir Doğal Taş İşlemeli El Yapımı 925 Gümüş Küpe - Özel YapımSADECE 1 ADET STOKLARDA MEVCUTTUR BENZERİ YOKTUR. ÖZEL ÜRETİMDİR.Safir taşı en kıymetli taşlardandır mücevher yapımında tercih edilir, derin mavi rengi en ç..
159,00TL
Şehrazat Yakut Doğal Taşlı El Yapımı Tasarım 925 Ayar Gümüş Küpe | ID00322 Şehrazat Yakut Doğal Taşlı El Yapımı Tasarım 925 Ayar Gümüş Küpe | ID00322
Yeni TÜKENDİ
Brand: Yakut Taşı Ürün Model ID: ID00322
Şehrazat Yakut Doğal Taşlı El Yapımı Tasarım 925 Ayar Gümüş Küpe%100 Gerçek 1. sınıf Yakut Doğal Taşlı El Yapımı 925 Gümüş Küpe - Özel YapımSADECE 1 ADET STOKLARDA MEVCUTTUR BENZERİ YOKTUR. ÖZEL ÜRETİMDİR.Tamamen el yapımıdır. Tek olarak üretilmiştir ve ikincisi bulunmamaktadır.Yakut TaşıYakut ..
109,00TL
Brand: Zirkon Ürün Model ID: ID00327
Swarovski ve Baget Kesim Tamtur Zirkon Doğal Taşlı El Yapımı Tasarım 925 Ayar Gümüş Küpe%100 Doğal 1. Sınıf Zirkon Taşlı El Yapımı 925 Gümüş Küpe - Özel YapımSADECE 1 ADET STOKLARDA MEVCUTTUR BENZERİ YOKTUR. ÖZEL ÜRETİMDİR.  Zirkon taşı elmasa benzemesi yönüyle dikkat çeker, en p..
219,00TL
Brand: Sitrin Ürün Model ID: ID00321
Tanem Sitrin Doğal Taşlı El Yapımı Tasarım 925 Ayar Gümüş Küpe Sitrin Doğal Taşlı El Yapımı 925 Gümüş Küpe - Özel YapımSADECE 1 ADET STOKLARDA MEVCUTTUR BENZERİ YOKTUR. ÖZEL ÜRETİMDİR.Tamamen el yapımıdır. Tek olarak üretilmiştir ve ikincisi bulunmamaktadır.%100 Doğal Gerçek Sİtrin TaşıdırIsıl ..
189,00TL
Yeşil Akik Doğal Taşlı Tasarım Eskitme 925 Ayar Gümüş Küpe | ID00178 Yeşil Akik Doğal Taşlı Tasarım Eskitme 925 Ayar Gümüş Küpe | ID00178
TÜKENDİ
Brand: Akik Ürün Model ID: ID00178
Yeşil Akik Doğal Taşlı Tasarım Eskitme 925 Ayar Gümüş Küpe%100 Doğal Yeşil Akik Taşlı El Yapımı 925 Gümüş Küpe - Özel YapımSADECE 1 ADET STOKLARDA MEVCUTTUR BENZERİ YOKTUR. ÖZEL ÜRETİMDİR.Küpemiz tamamen gerçek 1.sınıf akik taşından üretilmiş olup, el yapımıdır ve 925 ayar gümüştür. Yeşil..
319,00TL
Ametist  Doğal Taşlı Tasarım Eskitme 925 Ayar Gümüş Küpe | ID00175 Ametist  Doğal Taşlı Tasarım Eskitme 925 Ayar Gümüş Küpe | ID00175
SON 1 ADET ! -16 % TÜKENDİ
Brand: Ametist Ürün Model ID: ID00175
Ametist  Doğal Taşlı Tasarım Eskitme 925 Ayar Gümüş Küpe%100 Doğal Ametist Taşlı El Yapımı 925 Gümüş Küpe - Özel YapımSADECE 1 ADET STOKLARDA MEVCUTTUR BENZERİ YOKTUR. ÖZEL ÜRETİMDİR.Küpemiz tamamen gerçek 1.sınıf Ametist taşından üretilmiş olup, el yapımıdır ve 925 ayar gümüştü..
284,00TL 340,00TL
Gösterilen: 1 ile 27 arası, toplam: 27 (1 Sayfa)