Menu
Alışveriş Sepetiniz

Doğaltaş Küpe

Doğaltaş küpe modelleri & Fiyatları AksesuarAra.com 'da! Şimdi İnceleyin...

Bayanların vazgeçilmez aksesuarlarından biri olan küpeler şimdi bambaşka bir boyuta ulaşarak doğaltaşlarla birleşti ve beraberinde çekici ve efsane küpeler üretmeyi başardı. Usta tasarımcıların ellerinden çıkan bu benzersiz küpe modelleri ile bayanlar şıklıklarına şıklık katıyor.

Gümüş üzerine usta ellerde profesyonelce işlenerek birbirinden farklı özellik ve benzersizliklere kavuşarak yeni sahiplerini bekliyorlar, aksesuarara.com olarak kullanıcılarımızın beğenisine sunduğumuz doğaltaş küpe modelleri binlerce model arasından seçerek özenle farklı açılardan fotoğraflıyor ve ultra zoom kullanarak size tüm detayları ile sunuyoruz. Bayanlarında özenle inceleyerek seçtiği modeller onların şıklıklarını arttırmak ile kalmıyor onlara öz güven ve mutluluk hissi de sağlıyor.

Doğaltaş Küpe Fiyatları & Modelleri

Doğaltaş küpe fiyatları taşın rengine berraklığına yada türüne göre değişiklik göstermektedir. Gerek kesimi gerekse boyutları itibari ile birbirinden farklı olan modeller aralarında da fiyat değişikliği göstermektedir. Doğaltaş küpe fiyatları genellikle 90 TL gibi fiyatlardan başlayarak 2500 - 3000TL fiyat bandına kadar çıkabilmektedir. Aksesuarara.com olarak satışa sunduğumuz doğaltaş bayan küpe modellerinde çok geniş konseptlerde ürün çeşitliliğine ulaşabilir süper hızlı gönderi ile size özel hediyeli ürünlere kolayca ulaşabilirsiniz.

Hangi doğaltaş küpe modelini seçmeliyim ?

Kendisine ve şıklığına önem veren kadınlar küpe seçiminde bazen öz güven eksikliği nedeni ile basit ve gösterişsiz ürünleri tercih ediyorlar, aksesuar ara olarak biz bu duygu durum bozukluğunu kırıyoruz! Aslında süreç tam tersi olarak işliyor ne kadar iddaalı o kadar çekici ve özel hissettirir, aksesuarara.com aksesuar sitesi üzerinden seçeceğiniz doğaltaş ve gümüş küpe modelleri ile farklılığı yakalayın.  Aslında küpe seçimi yüz hatları ve modelleri ile de doğrudan  ilgilidir açık ve dağınık saçlarda farklı küpe modelleri, toplu ve küt saç kesimlerinde ise daha özenli tercihler yapılmalıdır sitemizden alacağınız farklı küpe modelleri ile hem kıyafetlerinize hemde saç modelinize göre kombinler oluşturabilirsiniz. Berrak doğaltaş dan yapılan küpe modelleri kesimleri ışığı farklı açılardan kırarak efektif parlamalar ve göz alıcı detaylar sunmaktadır şeffaflığı tarih boyunca bayanlar tarafından özenle tercih edilmiş olup etkileri de bir o kadar çok yönlüdür. Yine buz - açık mavi ve pastel mavi tonlarındaki küpe modelleri dışarıdan zarif ve çekici görünmenizi sağlamak ile kalmayacak olup size huzur ve sevinçte verecektir. 

Doğaltaş küpelerin özellikleri nelerdir? Neden Doğaltaş küpe tercih etmeliyim ?

Doğaltaş küpelerle zenginleştirilmiş gümüş küpeler, sıradan altın ürünleri ve bijuteri ürünlerine göre daha çok işçilik ve sanatsal çalışmalarla ortaya çıkmaktadır. Tasarımcılar doğaltaş lı küpeleri bir sanat eseri gibi tasarlarken iki küpeninde aynı olmasına kesilen taşların benzerlik göstermesine ihtiyaç duyarlar buda doğada zor bulunan doğal taşların özenle işlenmesi ile olur bu zor bir süreçtir fakat çıkan küpe modelleri neticesinde tamamen özgün ve kaliteli ürünler olarak ortaya çıkarlar. Doğaltaş küpe modelleri ve çeşitlerine şimdi aksesuarara.com da aşağıda bulunan modellerden birini seçebilir fiyat ve özelliklerini inceleyebilirsiniz.  Şuanda genellikle ünlü ve sanatçı kesimleri tarafından keşfedilen ve tercih edilen bu modeller onlarda gördükçe diğer kadınlarında tercihi haline geliyor. Aksesuar Ara olarak size sunduğumuz bu benzersiz ürünlerle şimdi tanışma vaktiniz geldi. Doğal taş küpeler diğer küpelere göre daha özgün benzersiz ve işçilikli olarak tasarlanırlar ve zorlu bir süreçten geçerler buda benzersizlik algısı oluşturduğu için sizi sıra dışı yapar.

Aksesuar Ara 'daki doğaltaş küpelerin burçlara etkisi

aksesuarara.com da satışa açılan doğaltaş küpe modellerinde hepsinin farklı bir hikayesi vardır, bazı küpelerin doğal taş özellikleri bazılarınında tasarım ve benzersizlik gibi özellikleri ile birbirlerinden ayrılırlar konseptimiz gereği benzer ürünleri satışa açmamayı ve farklı ürünler sunmayı kendimize ilke edindik.

Burçların buna ne etkisi var? derseniz her burç gurubu belli bir taş gruplarıyla bağlantılandırılmış ve ilişkilendirilmiştir. Uzmanlar taşların insanlar ve burçlar üzerindeki etkisini uzun denemeler testler ve deneyler sonucunda keşfetmiş bunları kişilerin burçlarına ve kişiliklerine göre de yorumlamışlardır. Örneğin akuamarin taşı; sıkılganlığı negatif düşünceleri utangaçlık ve çekingenlik gibi duygu ve durumları giderdiği gibi mantık ve akıl düşünce gücünü de geliştirir, beden, ruh ve zihin ilişkisini güçlendirerek duyusal sezgileri daha güçlü hale getirir.  Bunlardan bir diğer ise Ametist taşı ile üretilen "doğal taş küpe" modelleridir ametist taşı özellikleri ise özetle şöyle sıralayabiliriz ; bu taş genel olarak doğal bir sakinleştiricidir içinde bulundurduğu kimyasal bileşenler ile kin, öfke ve korkuyu yatıştırarak sakinleştirir, pozitif enerji yayan bu taş aynı zamanda stresi uzaklaştırıp motivasyonu yükseltir böylece bireyler kendilerine daha çok güvenirler ve huzurlu olurlar bu durum diğer burçlar ke kişiler içinde geçerlidir. bu konu hakkında daha fazla bilgi almak için taşlar ve burçlar yazımızı okumanızı öneririz.

Hangi doğal taş küpeyi seçeceğim?

Merak etmeyin ilk bakışta o zaten sizi seçmiştir. size sadece onu bedeninize yerleştirmek ve ruhunuzla bütünleştirmek kalıyor. Doğal taşların güçlü etkisi ile kişiler arasında uzaktan bir bağ kurulur ruh siz farkında olmadan o taşı bedeniyle buluşturmak ister ve böylece seçim tamamlanmış olur. Eğer görünüşü hoşunuza gitsin yada gitmesin o doğal taş küpe aklınızın bir köşesine takılmışsa ona sahip olmanız size pozitif bir enerji getirecektir.

Kedi Gözü Doğal Taşlı Özel Kesim  925 Ayar Gümüş Küpe | ID00169 Kedi Gözü Doğal Taşlı Özel Kesim  925 Ayar Gümüş Küpe | ID00169
1 Adet TÜKENDİ
Brand: Kedi Gözü Ürün Model ID: ID00169
Kedi Gözü Doğal Taşlı Özel Kesim 925 Ayar Gümüş KüpeDoğal Kedi Gözü Taşlı Özel Yapım El Yapımı 925 Gümüş Küpe - Özel YapımSADECE 1 ADET STOKLARDA MEVC..
465,00TL
Lapis Lazuli ve Aquamarin Doğal Taşlı El Yapımı Tasarım 925 Ayar Gümüş Küpe | ID00179 Lapis Lazuli ve Aquamarin Doğal Taşlı El Yapımı Tasarım 925 Ayar Gümüş Küpe | ID00179
1 Adet TÜKENDİ
Brand: Lapis Lazuli Ürün Model ID: ID00179
Lapis Lazuli ve Aquamarin Doğal Taşlı El Yapımı Tasarım 925 Ayar Gümüş Küpe%100 Doğal Lapis Lazuli Taşlı El Yapımı 925 Gümüş Küpe - Özel YapımSADECE 1..
329,00TL
Elis Kedi Gözü Doğal Taşlı El Yapımı Tasarım 925 Ayar Gümüş Küpe | ID00315 Elis Kedi Gözü Doğal Taşlı El Yapımı Tasarım 925 Ayar Gümüş Küpe | ID00315
Yeni 1 Adet TÜKENDİ
Brand: Kedi Gözü Ürün Model ID: ID00315
Elis Kedi Gözü Doğal Taşlı El Yapımı Tasarım 925 Ayar Gümüş Küpe%100 Doğal Kedi Gözü ve Zirkon Taşlı El Yapımı 925 Gümüş Küpe - Özel YapımSADECE 1 ADE..
159,00TL
Muhteşem Tamtur Zirkon Doğal Taşlı El Yapımı Tasarım 925 Ayar Gümüş Küpe I ID00312 Muhteşem Tamtur Zirkon Doğal Taşlı El Yapımı Tasarım 925 Ayar Gümüş Küpe I ID00312
Yeni 1 Adet TÜKENDİ
Brand: Zirkon Ürün Model ID: ID00312
Muhteşem Tamtur Zirkon Doğal Taşlı El Yapımı Tasarım 925 Ayar Gümüş Küpe%100 Doğal 1. Sınıf Zirkon Taşlı El Yapımı 925 Gümüş Küpe - Özel YapımSADECE 1..
249,00TL
Şehrazat Yakut Doğal Taşlı El Yapımı Tasarım 925 Ayar Gümüş Küpe | ID00322 Şehrazat Yakut Doğal Taşlı El Yapımı Tasarım 925 Ayar Gümüş Küpe | ID00322
Yeni 1 Adet TÜKENDİ
Brand: Yakut Taşı Ürün Model ID: ID00322
Şehrazat Yakut Doğal Taşlı El Yapımı Tasarım 925 Ayar Gümüş Küpe%100 Gerçek 1. sınıf Yakut Doğal Taşlı El Yapımı 925 Gümüş Küpe - Özel YapımSADEC..
317,00TL
Tanem Sitrin Doğal Taşlı El Yapımı Tasarım 925 Ayar Gümüş Küpe | ID00321 Tanem Sitrin Doğal Taşlı El Yapımı Tasarım 925 Ayar Gümüş Küpe | ID00321
Yeni 1 Adet TÜKENDİ
Brand: Sitrin Ürün Model ID: ID00321
Tanem Sitrin Doğal Taşlı El Yapımı Tasarım 925 Ayar Gümüş Küpe Sitrin Doğal Taşlı El Yapımı 925 Gümüş Küpe - Özel YapımSADECE 1 ADET STOKLARDA ME..
289,00TL
Yeşil Akik Doğal Taşlı Tasarım Eskitme 925 Ayar Gümüş Küpe | ID00178 Yeşil Akik Doğal Taşlı Tasarım Eskitme 925 Ayar Gümüş Küpe | ID00178
1 Adet TÜKENDİ
Brand: Akik Ürün Model ID: ID00178
Yeşil Akik Doğal Taşlı Tasarım Eskitme 925 Ayar Gümüş Küpe%100 Doğal Yeşil Akik Taşlı El Yapımı 925 Gümüş Küpe - Özel YapımSADECE 1 ADET STOKLARDA MEV..
2.350,00TL
Ametist  Doğal Taşlı Tasarım Eskitme 925 Ayar Gümüş Küpe | ID00175 Ametist  Doğal Taşlı Tasarım Eskitme 925 Ayar Gümüş Küpe | ID00175
1 Adet -16 % TÜKENDİ
Brand: Ametist Ürün Model ID: ID00175
Ametist  Doğal Taşlı Tasarım Eskitme 925 Ayar Gümüş Küpe%100 Doğal Ametist Taşlı El Yapımı 925 Gümüş Küpe - Özel YapımSADECE 1 ADET STOKLARD..
284,00TL 340,00TL
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)