Menu
Alışveriş Sepetiniz

Doğaltaş Kolye

Doğal taş Kolye modelleri - Bayanlar için doğaltaş kolyeler

Doğaltaş kolye... Günümüzde bayanların en çok tercih ettiği kolyelerin başında artık gümüş ile bütünleşmiş doğal taş kolye oluşturmaktadır. Genellikle tasarım ve farklı bir koleksiyon kolye modellerine sahip olan bayanlar daha çok ilgi ve dikkat çekici hale geliyor. Birbirinden farklı özellikteki doğaltaşlardan yapılan kolyeler hem burçlara hemde bayanların enerjilerine doğrudan müdahale etmektedir.En çok tercih edilen doğaltaş bayan kolye modelleriHer kadın bizce özeldir, fakat kendine güvenen ve yeniliğe açık olan bayanlar sıradan altın ve gümüş kolyelerden farklı olarak daha çok el yapımı ve özel tasarım ürünleri tercih etmeye başladılar. Yeni yeni bir akım olarak popüler olmaya başlayan doğal taşlı kolye farklılıkları ile sahiplerini şımartıyor dışarıdan bakanlar için ise bir ikon haline geliyor.


Doğaltaş Kolye Fiyatları

Doğaltaş kolye fiyatları taşın rengine berraklığına yada türüne göre değişiklik göstermektedir. Gerek kesimi gerekse boyutları itibari ile birbirinden farklı olan modeller aralarında da fiyat değişikliği göstermektedir. Doğaltaş kolye fiyatları genellikle 150 TL gibi fiyatlardan başlayarak 2500 - 3000TL fiyatlarına kadar çıkabilmektedir. Aksesuar Ara olarak satışa sunduğumuz doğaltaş bayan kolye modellerinde çok geniş konseptlerde ürün çeşitliliğine ulaşabilir süper hızlı gönderi ile size özel hediyeli ürünlere kolayca ulaşabilirsiniz. eğer hangi kolyeyi seçeceğinize karar veremediyseniz uzmanlarımızın size yardımcı olmasını isteyebilirsiniz bunun için iletişim hattından bize ulaşarak taleplerinizi belirtmeniz yeterli merak etmeyin sizin için en etkileyici ve şık ürünü sunacağımıza emin olabilirsiniz. Aksesuar Ara da yer alan doğaltaş bayan kolye modelleri yüzlerce hatta binlerce ürün arasından seçilerek satışa sunulmuşlardır en etkileyici modeller için şimdi aşağıdaki ürünlere göz atın.

Doğaltaş kolyelerde en çok akuamarine, sultanit, zirkon, lapis lazuli, akik, sitrin, ay taşı, ametist, kuvars gurubu, kaplan gözü, kedi gözü ve durzy taş modelleri tercih ediliyor bu taşlar birbirleri ile mixlenerek farklı enerjileri de ortaya çıkartıyor. Doğaltaş kolye seçiminde taşların özellikleri ile burçlar bir araya gelerek tamamen sizi yansıtan ve ihtiyacınız olan duygunun aktif hale gelmesini sağlıyor. yaklaşık 200 çeşit doğal taş modelinden yukarıda en çok saydığımız doğal taş lı kolye modelleri üretilebiliyor. Usta tasarımcıların ellerinden çıkan ve itina ile kesimleri yapılan doğaltaş kolyeler aynı zamanda 925 ayar gümüş ile de birleşerek hem uzun ömürlü hemde şık bir görünüme kavuşuyor. Modern tasarımlar, otantik tasarımlar ve koleksiyon tasarımlar tüm iş kadınlarına, günlük ve özel günlerle elbiselerini kombinleyecek bayanlara, bohem ve salaş tasarımı seven kadınlara hitap etmektedir.

Burçlara göre doğaltaş kolye seçimi.

Tüm burçlar birbirinden farklı özelliklere sahip ve yükselenleri de yine farklı his davranış ve duygulara neden olabilmektedir, ayın yıldızların ve gezegenlerin her yörünge değişimlerinde bunun insanlar üzerinde etkileri olduğuna inanılmaktadır. Uzmanlar doğal taşlar ile burçlar üzerinde yaptıkları araştırmalar ve testler sonucunda çok farklı enerji çeşitlerine ulaşmış olup bu enerjileri de yine taşlar ve burçlar arasında bir bağ kurarak ilgi duyanları na aktarır. Mesela akrep burcu bir bayan daha çok, öz güven ve huzur hissi veren derin maviliklere sahip akuamarin taşının yanı sıra yine ametist taşının göz alıcı ve efsane renkleri arasında kendilerine olan öz güvenlerini yenilemektedir. Bu konuda taşlar ve burçlar hakkında daha detaylı bilgi almak için Taşlar ve Burçlar yazımızı okumanızı öneririz.

Doğal taş kolyelerin özellikleri ve faydaları neler? hangi taşın ne gibi özelliği vardır?

Doğal taşlar üzerinde Yapılan araştırmalar, test ve deneyler ile taş gruplarının birbirlerinden farklı kimyasalları ve enerjileri olduğu sonucuna varılmıştır. Bu biraz efsane ve satış pazarlama için bir durummuş gibi görünse de, doğaltaş takı aksesuarlarına sahip olanlar için durum farklıdır doğal taşı tercih eden bayanlar eğer gerçekten bir enerji almamış olsalardı onları incelemez ve satın almazlardı. Bazı bayanlara Neşe ve mutluluk verirken bazılarına huzur ve dinginlik verir yine taşların bazı özelliklerinden bahsetmemiz gerekirse şöyle özetleyebiliriz; stresi azaltan, huzur ve dinginlik veren taşların yanı sıra yine mutluluk ve pozitif enerji yayan taşlar, gizemleri ve doğaları gereği esrarlı olan doğal taşlar, nazara kötü his ve duyguları engelleyen doğal taşlar, öz güven arttıran dert ve kederi azaltan, şans, aşk ve güç verdiğine inanılan doğal taş kolyeler bayanlar tarafından daha çok tercih edilmektedir. Taşların gizemli dünyasına kapılan kadınlar buluştukları enerjileri hissedince hayata ve yaşama dair farklı bir bakış açısına ulaşıyorlar.

Doğaltaş kolye modellerini kimler tercih etmeli ?

Kadınların takı ve aksesuar gurubunu çok sevdiği ve vazgeçilmezleri arasında olduğu bir çok kişi tarafından fazlasıyla bilinmektedir. Bu sebeple bu konularda birbirinden farklı konseptler ve ürün grupları oluşturulmuştur. Şuan bu taşların farkını bir çok ünlü tarafından keşfedilmiş ve tercih edilmeye başlanmıştır. "Doğaltaş kolye" modellerinin tercih edilmesindeki en büyük etken ise benzersiz ve özel tasarım olarak sınıflandırılmasıdır. Tasarım süreçlerinde tasarımcısı tarafından bambaşka bir hayal dünyasında dizayn edilen bu ürünler kullanıcıları adeta büyülüyor. Birbirinden farklı özelliklere sahip doğal taşlar da yine bir araya getirilerek mükemmel özellikte ve etkileyici modeller oluşturuyor. Doğal taş takıları konumuz gereği doğaltaş kolyeleri, kendisini güçlü hissetmek isteyen yada gücüne güç katmak isteyen bayanların yanı sıra şıklık ve görünüşüne önem veren kıyafetleri ile saç modelleri ile birbirine kombin yapmak isteyen bayanlar, salaş ve bohem giyim koleksiyonlarını tercih eden bayanlar, iş hayatında ve ofiste modayı belirlemek isteyen bayanlar en çok sıra dışı ve farklı ürünleri tercih ediyor 7'den 70'e tüm bayanların hayatlarının farklı dönemlerinde tercih edebileceği birbirinden şık ve gösterişli doğaltaş modellerine ulaşabilirsiniz.


Brand: Kaplan Gözü Ürün Model ID: ID00238
Nature Turkuaz & Kaplan Gözü Doğal Taşlı 925 Ayar Gümüş Tasarım Bayan Kolye%100 Doğal Gerçek Turkuaz ve Kaplan Gözü TaşıdırSADECE 1 ADET STOKLARDA MEVCUTTUR BENZERİ YOKTUR. ÖZEL ÜRETİMDİR.%100 Doğal Gerçek Turkuaz ve Kaplan Gözü TaşıdırSiyah  %100 doğal zirkon taşı ile süslen..
689,00TL
Brand: Sedef Taşı Ürün Model ID: ID00230
Antique Sedef Doğal Taşlı 925 Ayar Gümüş Tasarım Bayan Kolye%100 Doğal Gerçek Sedef TaşıdırSADECE 1 ADET STOKLARDA MEVCUTTUR BENZERİ YOKTUR. ÖZEL ÜRETİMDİR.%100 Doğal Gerçek Sedef TaşıdırIsıl işlem görmemiştirAntik ve Modern zamanların karışımı tasarım bir kolyedir925 Ayar GümüştürKalitelidir, sağla..
299,00TL
Brand: Zirkon Ürün Model ID: ID00247
At Nalı Zirkon Doğal Taşlı 925 Ayar Gümüş Tasarım Bayan Kolye%100 Doğal Gerçek Zirkon TaşıdırSADECE 1 ADET STOKLARDA MEVCUTTUR BENZERİ YOKTUR. ÖZEL ÜRETİMDİR.%100 Doğal Gerçek Zirkon Taşıdır925 Ayar GümüştürAt nalının şans getirdiğine inanılırKalitelidir, sağlamdır kopma kırılma yapmazKolyemiz tamam..
139,00TL
Brand: Turkuaz Ürün Model ID: ID00248
Efsane Turkuaz Doğal Taşlı 925 Ayar Gümüş Tasarım Bayan Kolye%100 Doğal Gerçek Turkuaz TaşıdırSADECE 1 ADET STOKLARDA MEVCUTTUR BENZERİ YOKTUR. ÖZEL ÜRETİMDİR.Son Zamanların Vazgeçilmezi Tasarım%100 Doğal Gerçek Turkuaz TaşıdırIsıl işlem görmemiştir tamamen doğaldırUç kısmında işlenmemiş halinde bul..
289,00TL
Elegance Opal Doğal Taşlı 925 Ayar Gümüş Tasarım Bayan Kolye  | ID00223 Elegance Opal Doğal Taşlı 925 Ayar Gümüş Tasarım Bayan Kolye  | ID00223
TÜKENDİ
Brand: Opal Taşı Ürün Model ID: ID00223
Elegance Opal Doğal Taşlı 925 Ayar Gümüş Tasarım Bayan Kolye %100 Doğal Opal Taşlı El Yapımı 925 Gümüş Yüzük - Özel YapımSADECE 1 ADET STOKLARDA MEVCUTTUR BENZERİ YOKTUR. ÖZEL ÜRETİMDİR.%100 Doğal Gerçek Opal taşından yapılmıştırIsıl işlem görmemiştir925 Ayar gümüştür Tasarımı ile göz dold..
349,00TL
Ethnic Turkuaz Doğal Taşlı 925 Ayar Gümüş Tasarım Bayan Kolye | ID00246 Ethnic Turkuaz Doğal Taşlı 925 Ayar Gümüş Tasarım Bayan Kolye | ID00246
TÜKENDİ
Brand: Turkuaz Ürün Model ID: ID00246
Ethnic Turkuaz Doğal Taşlı 925 Ayar Gümüş Tasarım Bayan Kolye%100 Doğal Gerçek Turkuaz TaşıdırSADECE 1 ADET STOKLARDA MEVCUTTUR BENZERİ YOKTUR. ÖZEL ÜRETİMDİR.%100 Doğal Gerçek Turkuaz TaşıdırIsıl işlem görmemiştir tamamen doğaldır925 Ayar Gümüştürİster davette ister günlük kullanıma uygundurKalitel..
219,00TL
Brand: Ametist Ürün Model ID: ID00226
Fantasy Ametist Taşlı 925 Ayar Gümüş Tasarım Bayan Kolye%100 Doğal Gerçek Ametist TaşıdırSADECE 1 ADET STOKLARDA MEVCUTTUR BENZERİ YOKTUR. ÖZEL ÜRETİMDİR.%100 Doğal Gerçek Ametist taşıdırIsıl işlem görmemiştir925 Ayar Gümüştürİster davette ister günlük kullanıma uygundurKalitelidir, sağlamdır kopma ..
679,00TL
Ürün Model ID: ID00240
Gladio Zirkon Doğal Taşlı 925 Ayar Gümüş Tasarım Bayan Kolye %100 Doğal Gerçek Zirkon TaşıdırSADECE 1 ADET STOKLARDA MEVCUTTUR BENZERİ YOKTUR. ÖZEL ÜRETİMDİR.%100 Doğal Gerçek Zirkon TaşıdırUç kısmındaki tasarım dikkat çeker925 Ayar GümüştürKalitelidir, sağlamdır kopma kırılma yapmazKolyemiz ta..
129,00TL
Brand: Hematit Taşı Ürün Model ID: ID00231
Helene Renkli Hematit Doğal Taşlı 925 Ayar Gümüş Tasarım Bayan Kolye   Doğal Gerçek Hematit TaşıdırSADECE 1 ADET STOKLARDA MEVCUTTUR BENZERİ YOKTUR. ÖZEL ÜRETİMDİR.Doğal Gerçek Hematit TaşıdırEski zamanları çağrıştıran renk uyumu ve tasarımGörsel olarak dikkat çeker925 Ayar GümüştürKa..
576,00TL
Journey Druzy-Kalsedon Doğal Taşlı 925 Ayar Gümüş Tasarım Bayan Kolye | ID00237 Journey Druzy-Kalsedon Doğal Taşlı 925 Ayar Gümüş Tasarım Bayan Kolye | ID00237
TÜKENDİ
Brand: Kalsedon Ürün Model ID: ID00237
Journey Druzy-Kalsedon Doğal Taşlı 925 Ayar Gümüş Tasarım Bayan Kolye%100 Doğal Gerçek Druzy-Kalsedon  TaşıdırSADECE 1 ADET STOKLARDA MEVCUTTUR BENZERİ YOKTUR. ÖZEL ÜRETİMDİR.%100 Doğal Gerçek Druzy-Kalsedon TaşıdırIsıl işlem görmemiştir tamamen doğaldır925 Ayar GümüştürUzun formda bir kol..
549,00TL
Lüks Druzy Kalsedon Doğal Taşlı 925 Ayar Gümüş Tasarım Bayan Kolye | ID00234 Lüks Druzy Kalsedon Doğal Taşlı 925 Ayar Gümüş Tasarım Bayan Kolye | ID00234
TÜKENDİ
Brand: Kalsedon Ürün Model ID: ID00234
lüks Druzy Kalsedon Doğal Taşlı 925 Ayar Gümüş Tasarım Bayan Kolye%100 Doğal Gerçek Druzy-Kalsedon TaşıdırSADECE 1 ADET STOKLARDA MEVCUTTUR BENZERİ YOKTUR. ÖZEL ÜRETİMDİR.%100 Doğal Gerçek Druzy-Kalsedon TaşıdırSiyah ve sarı %100 doğal zirkon taşı ile süslenmiştirIsıl işlem görmemiştir tam..
589,00TL
Brand: Ametist Ürün Model ID: ID00232
Luxury Ametist Doğal Taşlı 925 Ayar Gümüş Tasarım Bayan Kolye%100 Doğal Gerçek 1. Sınıf Ametist TaşıdırSADECE 1 ADET STOKLARDA MEVCUTTUR BENZERİ YOKTUR. ÖZEL ÜRETİMDİR.%100 Doğal Gerçek Ametist TaşıdırSiyah ve beyaz  %100 doğal zirkon taşı ile süslenmiştirIsıl işlem görmemiştir tamamen doğaldır..
669,00TL
Brand: Mercan Ürün Model ID: ID00224
Mercan & Lav Doğal Taşlı 925 Ayar Gümüş Tasarım Bayan KolyeSADECE 1 ADET STOKLARDA MEVCUTTUR BENZERİ YOKTUR. ÖZEL ÜRETİMDİR.925 Ayar Gümüştürİster davette ister günlük kullanıma uygundurKalitelidir, sağlamdır kopma kırılma yapmazDenizlerden gelen bir güzelliktir mercan... Organiktir, kırmızı, tu..
549,00TL
Brand: Labradorit Ürün Model ID: ID00227
Modern Labradorit Doğal Taşlı 925 Ayar Gümüş Tasarım Bayan Kolye %100 Doğal Gerçek Labradorit TaşıdırSADECE 1 ADET STOKLARDA MEVCUTTUR BENZERİ YOKTUR. ÖZEL ÜRETİMDİR.%100 Doğal Gerçek Labradorit TaşıdırMavi, siyah ve beyaz %100 doğal  zirkon taşı ile süslenmiştirUç kısmında narin tüyler bu..
789,00TL
Moon Altın Kaplama 925 Ayar Gümüş Bayan Kolye | ID00222 Moon Altın Kaplama 925 Ayar Gümüş Bayan Kolye | ID00222
TÜKENDİ
Ürün Model ID: ID00222
Moon Altın Kaplama 925 Ayar Gümüş Bayan KolyeSADECE 1 ADET STOKLARDA MEVCUTTUR BENZERİ YOKTUR. ÖZEL ÜRETİMDİR.925 Ayar Gümüştür24k Altın kaplamaBoyu ayarlanabilirİster davette ister günlük kullanıma uygundurİnce trikolarınız veya gömlek/tshirtleriz üzerine muhteşem dururKalitelidir, sağlamdır kopma ..
259,00TL
Nice Mistik Topaz Doğal Taşlı 925 Ayar Gümüş Tasarım Bayan Kolye | ID00245 Nice Mistik Topaz Doğal Taşlı 925 Ayar Gümüş Tasarım Bayan Kolye | ID00245
TÜKENDİ
Brand: Mistik Topaz Ürün Model ID: ID00245
Nice Mistik Topaz Doğal Taşlı 925 Ayar Gümüş Tasarım Bayan Kolye%100 Doğal Gerçek Mistik Topaz TaşıdırSADECE 1 ADET STOKLARDA MEVCUTTUR BENZERİ YOKTUR. ÖZEL ÜRETİMDİR.%100 Doğal Gerçek Mistik Topaz TaşıdırBeyaz %100 doğal zirkon taşı ile süslenmiştirIsıl işlem görmemiştir tamamen doğaldır9..
129,00TL
Brand: Ametist Ürün Model ID: ID00243
Roma Ametist & Aquamarin Doğal Taşlı 925 Ayar Gümüş Tasarım Bayan Kolye%100 Doğal Gerçek Ametist ve Aquamarin TaşıdırSADECE 1 ADET STOKLARDA MEVCUTTUR BENZERİ YOKTUR. ÖZEL ÜRETİMDİR.%100 Doğal Gerçek Ametist ve Aquamarin TaşıdırIsıl işlem görmemiştir tamamen doğaldırUzun halde veya boy..
289,00TL
Sedef Kırma Luxury 925 Ayar Gümüş Bayan Kolye | ID00225 Sedef Kırma Luxury 925 Ayar Gümüş Bayan Kolye | ID00225
TÜKENDİ
Brand: Sedef Taşı Ürün Model ID: ID00225
Sedef Kırma Luxury 925 Ayar Gümüş Bayan KolyeSADECE 1 ADET STOKLARDA MEVCUTTUR BENZERİ YOKTUR. ÖZEL ÜRETİMDİR.925 Ayar Gümüştürİster davette ister günlük kullanıma uygundurKalitelidir, sağlamdır kopma kırılma yapmaz..
789,00TL
Simple Hematit Doğal Taşlı 925 Ayar Gümüş Tasarım Bayan Kolye | ID00244 Simple Hematit Doğal Taşlı 925 Ayar Gümüş Tasarım Bayan Kolye | ID00244
TÜKENDİ
Brand: Hematit Taşı Ürün Model ID: ID00244
Simple Hematit Doğal Taşlı 925 Ayar Gümüş Tasarım Bayan Kolye%100 Doğal Gerçek Hematit TaşıdırSADECE 1 ADET STOKLARDA MEVCUTTUR BENZERİ YOKTUR. ÖZEL ÜRETİMDİR.%100 Doğal Gerçek Hematit TaşıdırIsıl işlem görmemiştir tamamen doğaldırSıra dizim kolyedir ve blok olarak gümüş halkalar kullanılmıştır925 A..
179,00TL
Stilvoll Yıldız Doğal Taşlı 925 Ayar Gümüş Tasarım Bayan Kolye | ID00233 Stilvoll Yıldız Doğal Taşlı 925 Ayar Gümüş Tasarım Bayan Kolye | ID00233
TÜKENDİ
Brand: Yıldız Taşı Ürün Model ID: ID00233
Stilvoll Yıldız Doğal Taşlı 925 Ayar Gümüş Tasarım Bayan Kolye%100 Doğal Gerçek Yıldız TaşıdırSADECE 1 ADET STOKLARDA MEVCUTTUR BENZERİ YOKTUR. ÖZEL ÜRETİMDİR.%100 Doğal Gerçek Yıldız TaşıdırIsıl işlem görmemiştir tamamen doğaldırUç kısmında eskitme gümüşle çevrelenmiş halde bulunurTuruncu rengi ile..
329,00TL
Su Damlası Yeşil Akik Doğal Taşlı 925 Ayar Gümüş Tasarım Bayan Kolye | ID00235 Su Damlası Yeşil Akik Doğal Taşlı 925 Ayar Gümüş Tasarım Bayan Kolye | ID00235
TÜKENDİ
Brand: Akik Ürün Model ID: ID00235
Su Damlası Yeşil Akik Doğal Taşlı 925 Ayar Gümüş Tasarım Bayan Kolye%100 Doğal Gerçek Yeşil Akik TaşıdırSADECE 1 ADET STOKLARDA MEVCUTTUR BENZERİ YOKTUR. ÖZEL ÜRETİMDİR.%100 Doğal Gerçek Yeşil Akik TaşıdırSiyah %100 Doğal Zirkon Taşı ile süslenmiştirIsıl işlem görmemiştir tamamen doğaldırUç kısmında..
279,00TL
Brand: Akik Ürün Model ID: ID00241
Sultan Mavi Akik Doğal Taşlı 925 Ayar Gümüş Tasarım Bayan Kolye %100 Doğal Gerçek Mavi Akik ve Zirkon TaşıdırSADECE 1 ADET STOKLARDA MEVCUTTUR BENZERİ YOKTUR. ÖZEL ÜRETİMDİR.%100 Doğal Gerçek Mavi Akik TaşıdırBeyaz %100 doğal 1. sınıf zirkon taşı ile süslenmiştirIsıl işlem görmemiştir..
179,00TL
The Original Druzy-Kalsedon Doğal Taşlı 925 Ayar Gümüş Tasarım Bayan Kolye | ID00242 The Original Druzy-Kalsedon Doğal Taşlı 925 Ayar Gümüş Tasarım Bayan Kolye | ID00242
TÜKENDİ
Brand: Kalsedon Ürün Model ID: ID00242
The Original Druzy-Kalsedon Doğal Taşlı 925 Ayar Gümüş Tasarım Bayan Kolye%100 Doğal Gerçek Druzy-Kalsedon TaşıdırSADECE 1 ADET STOKLARDA MEVCUTTUR BENZERİ YOKTUR. ÖZEL ÜRETİMDİR.%100 Doğal Gerçek Druzy-Kalsedon TaşıdırIsıl işlem görmemiştir tamamen doğaldırUç kısmında işlenmemiş..
769,00TL
Brand: Aquamarin Ürün Model ID: ID00239
Tria Aqua Verde Aquamarin Doğal Taşlı 925 Ayar Gümüş Tasarım Bayan Kolye %100 Doğal Gerçek Yeşil Aquamarin TaşıdırSADECE 1 ADET STOKLARDA MEVCUTTUR BENZERİ YOKTUR. ÖZEL ÜRETİMDİR.%100 Doğal Gerçek Yeşil Aquamarin   TaşıdırIsıl işlem görmemiştir tamamen doğaldırUç kısmında 3 ..
139,00TL
Brand: Yıldız Taşı Ürün Model ID: ID00229
Yıldız Doğal Taşlı Eskitme 925 Ayar Gümüş Tasarım Bayan Kolye %100 Doğal Gerçek Yıldız TaşıdırSADECE 1 ADET STOKLARDA MEVCUTTUR BENZERİ YOKTUR. ÖZEL ÜRETİMDİR.%100 Doğal Gerçek Yıldız TaşıdırBeyaz %100 doğal  zirkon taşı ve yeşil akik ile süslenmiştirUç kısmında eskitme gümüş ile sarılmış ..
589,00TL
Blue&Brown Akik Doğal Taşlı 925 Ayar Gümüş Tasarım Bayan Kolye | ID00236 Blue&Brown Akik Doğal Taşlı 925 Ayar Gümüş Tasarım Bayan Kolye | ID00236
TÜKENDİ
Brand: Akik Ürün Model ID: ID00236
Blue&Brown Akik Doğal Taşlı 925 Ayar Gümüş Tasarım Bayan Kolye %100 Doğal Gerçek Akik TaşıdırSADECE 1 ADET STOKLARDA MEVCUTTUR BENZERİ YOKTUR. ÖZEL ÜRETİMDİR.%100 Doğal Gerçek Akik TaşıdırIsıl işlem görmemiştir tamamen doğaldırUç kısmında püskülü vardırUzun  bir kolyedir925 Ayar Gümüşt..
699,00TL
Bonheur Sitrin Doğal Taşlı 925 Ayar Gümüş Tasarım Bayan Kolye | ID00228 Bonheur Sitrin Doğal Taşlı 925 Ayar Gümüş Tasarım Bayan Kolye | ID00228
TÜKENDİ
Brand: Sitrin Ürün Model ID: ID00228
Bonheur Sitrin Doğal Taşlı 925 Ayar Gümüş Tasarım Bayan Kolye%100 Doğal Gerçek Sitrin TaşıdırSADECE 1 ADET STOKLARDA MEVCUTTUR BENZERİ YOKTUR. ÖZEL ÜRETİMDİR.%100 Doğal Gerçek Sİtrin TaşıdırSiyah  %100 doğal zirkon taşı ile süslenmiştirIsıl işlem görmemiştir tamamen doğaldırUç kısmında işlenmem..
479,00TL
Gösterilen: 1 ile 27 arası, toplam: 27 (1 Sayfa)