İkizler Burcu Kadını Özellikleri, Sevdikleri, Yapısı ve İlgili Doğal taş 'ları

İkizler kadını neşeli, canlı ve ilgi çeken, akıllı kadınlardandır. Özgürlüğünden ve bağımsızlığından hiçbir koşulda vazgeçemez. Gizemli görünür. En kötü huyu ise kararsızlığıdır. Her an verdiği karardan cayabilir veya fikrini değiştirebilir. Onunla anlaşabilmek için onu çok iyi tanımanız gerekir. Her konuya merak duyar. Çevresinde her zaman insanlar vardır; çünkü yalnızlıktan hiç hoşlanmaz. Yeni mekanlar ve yeni insanlar onda heyecan uyandırır. Emir almak ona göre değildir. Maddiyatta kısıtlanmaya dayanamaz. Biraz hayalcidir, ileriye dönük refah içinde yaşamayı hayal eder. İlgiyi nasıl üzerinde tutacağını çok iyi bilir. Görünüşüne çok önem verir, onu asla bakımsız ve kötü giyinmiş bir halde göremessiniz. İki yada daha fazla işle uğaşmak ona zor gelmez, hareketli yapısıyla üstesinden kolayca gelebilir.  İkizler kadını temiz kalpli ve çevresinde olup bitenlere duyarlı bir kadındır. İyi veya kötü her şeyden kolayca etkilenebilir. Başkalarının mutluluğu için elinden geleni yapar. Seyahate çıkmayı ve yeni yerler keşfetmeye bayılır. Güzel sözler duymaktan hoşlanır. İkili ilişkilerde fedakarlıktan asla kaçınmaz.

İkizler Burcu Kadını Hangi Doğaltaşları Tercih Etmeli Uğurlu Taşı

İkizler burcu kadını için Doğal taşları işlenmemiş halde yanımızda taşımamız oldukça zor olmaktadır, oysaki bu doğal taşları birbirinden farklı tasarımlarla doğaltaş küpe, doğaltaş yüzük, doğaltaş kolye, doğaltaş bileklik veya doğaltaş takı setleri gibi sıra dışı ve özel tasarımlarla yanımızda çok şık ve ilgi çekici birer takı aksesuar olarak taşıyabiliriz. ikizler burcunun uyumlu olduğu doğal taş elementleri şöyle sıralayabiliriz; Akik, turkuaz, kuvars, krizopraz

AKİK Taşı : Stresi yok eder. Enerji verir, akıl ve mantık gücünü geliştirir. Nazara karşı koruma sağlar, hamilelikte anne ve bebek için faydalıdır. Tansiyonu dengeler.

KRİSTAL KUVARS: Radyasyonu toplar. Çevrede oluşan negatif enerjiyi dağıtır, pozitif enerji toplar. 6. hissi, sevgi ve şefkat duygularını güçlendirir. Göz için şifalıdır.

TURKUAZ Taşı : İletişim, sadakat ve dostluğu sembolize eder. Nazara karşı etkilidir. Kemiklerin sağlıklı kalmasını sağlar, kemik erimesinin önlenmesine yardımcı olur. Migreni hafifletir. Öksürüğü azaltır. Kan dolaşımı, ciğerler ve solunum sistemini destekler. Tansiyonu düzenler.

KRİZOPRAS Taşı : Zafer taşıdır. İyimserlik, neşe ve iç huzur verir. Nörolojik rahatsızlıklarda dengeleyici, depresyon durumunda rahatlatıcıdır.

 

İkizler Burcu Erkeği Özellikleri, Sevdikleri, Yapısı ve İlgili Doğal taş 'ları

İkizler burcu erkeği cana yakın ve konuşkandır.  Özgürlüğünün kısıtlanmasından hiç hoşlanmaz.  En çok değişken olma özelliği ile bilinir. Sabah mutlu, akşam romantik, gece ise sinirli olabilir. Çevresinde olup bitenleri zekası sayesinde hemen analiz eder ve herkesin nabzına göre şerbet verir. Neşeli bir insandır.  Girdiği ortamlarda sevilir, konuşmalarıyla herkesi etkilemeyi başarır. Zeki bir erkektir. Onunla ilgilenilmesini ister ve bundan mutluluk duyar.  Kıskanç bir yapıya sahip olduğu için sevdiği kişileri paylaşmaktan hoşlanmaz. Onu dinleyen ve ilgi gösterene daima hayranlık besler. Okumaya ve yeni şeyler öğrenmeye çok meraklı olduğu için kitaplara bayılır. İşle ilgili yeni fikirler üretir, iş hayatında aranılan bir çalışandır. Her konuda söyleyecek bir şeyler hep vardır. Genelde zor insanlardır. Bu burç erkeğinin verdiği sözleri tutmasını beklemeyin. Değişkendirler. Romantik bir yapıya sahiptir. Yemek yemek onun için çok önemli değildir, gayet sağlıklı beslenir ve bundan hiç rahatsızlık duymaz. Ev hayatında kısıtlanmamalı, özgür bırakılmalıdır.

İkizler Burcu ve Kadını Genel Nitelikleri

İkizler Burcu Doğum Tarihleri 21 Mayıs – 21 Haziran

KADIN: Neşeli, temiz kalpli ve kararsız

ERKEK: Romantik ve değişken

Elementi: Hava

Niteliği: Değişken

Rengi: Sarı ve turuncu

Taşı: Akik, turkuaz, kuvars, krizopraz