Menu
Alışveriş Sepetiniz

Doğaltaş Takı Aksesuar RSS Beslemesi

Doğaltaş Nedir ? Hangi Doğaltaş tercih edilmeli?

Doğaltaşların gizemli dünyasına hoş geldiniz. Burada sizlere doğaltaşların faydaları ve özellikleri hakkında derin ve detaylı bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Şimdi blog daki yazılar içerisinde hakkında bilgi almak istediğiniz doğaltaşı tıklayarak tüm detaylarına bir tıkla erişebilir ve ilgili ürünlere de kolayca ulaşabilirsiniz. Aksesuarara.com da bulunan yüzlerce doğaltaş ürün şimdi benzersiz hediyelerle satışta. Burada doğaltaş kolye, doğaltaş yüzük, doğaltaş küpe ve doğaltaş bileklik modellerinde kullanılan değerli doğal taşların özet bilgilerini hangi taşın psikolojik ve fiziksel olarak neler yapabileceğini keşfedebilirsiniz. Birbirinden farklı özelliklere sahip olan bu değerli taşlar günümüzde bayanların gözde aksesuarları arasına girmiştir. 

Doğaltaşlar usta takı sanatçıları ellerinde profesyonel ve aşkla işlenerek birer sanat eserine dönüşüyor. Genellikle gümüş madeni ile buluşan bu değerli taşlar kendilerini kolye, küpe, yüzük ve bilekliklerden oluşan koleksiyonlarda sergiliyorlar bunlarda kendi içlerinde farklı kategorilere ayrılarak ilgi duyanlarını adeta büyülüyorlar. Her geçen gün daha çok yaygınlaşan ve tanınan doğaltaş takılar altın takılara oranla gerek şıklık, gerek benzersizlik gerekse fiyat olarak büyük avantajlar sağlıyor. Bu doğaltaş takıların el yapımı ve benzersiz olması onları daha çok tercih edilebilir hale getirmektedir. Büyük şehirlerde bulunan doğaltaş takı mağazalarına her geçen gün yenileri eklenmektedir büyük yatırım ve sermaye gerektiren bu iş onu seveni ve ona ilgi duymak ile başlıyor.

Hangi doğal taşlar daha çok ilgi görüyor? 

Doğaltaşlar genel olarak yaklaşık 200 kadar çeşide ulaşabilmektedir tabi bunların bazıları takılarda kullanılabiliyor bazıları da sanatsal tasarımlar ve mekan tasarımlarında da kullanılabiliyorlar. Küpe, Yüzük, Kolye ve bileklik gibi takılarda kullanılan doğal taşları şöyle özetleyebiliriz; Akuamarin, Sultanit, Akik, Zirkon, Kalsedon, Duruzy, Lapis Lazuli, Sitrin, Ay taşı, yıldız taşı, Ametist, Zümrüt, Yakut, Sedef, Kaplan gözü, Kedi gözü, lav taşı, mercan gibi doğaltaşlar takı koleksiyonlarında fazlasıyla tercih edilmektedir.

Doğaştaşların Faydaları ve Özellikleri Nelerdir?

Her bir doğaltaşın kendine özgü bir yapısı ve kimyası vardır bunlarda farklı frekanslarda enerji yayarlar. Doğaltaşların Faydaları ve Özellikleri Tarih boyunca uzun araştırmalar ve gözlemler sonucunda kullanım alanına göre farklı tercihler belirlenebilmektedir. Bazı doğaltaşlar insanlar üzerinde psikolojik hisleri etkilediğine bazı doğaltaşların ise sağlık ile ilgili noktalarda destekleyici olduğuna inanılmaktadır. Şu bir gerçek ki evet doğal taşlar insanları etkiler ve kendilerine aşık bile edebilirler. Efsane ve göz alıcı görünümleri ve benzersizlikleri onları dahada çekici hale getirmektedir. Araştırmalar sonucunda, neşe, aşk ve mutluluk taşı, cesaretlendirici ve korkuyu - kederi gideren doğaltaş çeşitleri, öz güven ve pozitif enerji yayan taşlar bunların yanı sıra dert, keder, kaygı ve olumsuz düşüncelere engel olan doğal taşlar yine bu blogdaki yazılarımız arasında ulaşabileceğiniz taşlardır.

Doğal taş takıları nereden satınalabilirim?

Aksesuarara.com olarak sizlere birbirinden farklı tasarımlar ve özelliklerde doğaltaş takı aksesuarları sunmaktan mutluluk duyarız. Doğaltaş küpe, doğaltaş yüzük, doğaltaş kolye ve doğaltaş bileklik modellerine sitemizdeki menülerden kolayca ulaşabilirsiniz yada arama satırına istediğiniz taşın ismini yazarak alakalı olan tüm ürünlere ulaşabilirsiniz. 

26 Oct Ametist Taşı Özellik ve Faydaları
Aksesuar Ara 1 6080
Ametist Taşı Nedir? Özellikleri Faydaları Nelerdir? Nerelerde Kullanılır?Ametist Taşının Faydaları ve ÖzellikleriAmetist Doğal taşı hakkında özet bilgi...Ametist taşı Doğaltaşlar kategorisinde çok pop..
22 Mar Güven Duygunuzu Güçlendirmek için İp Uçları
Aksesuar Ara 0 1344
GÜVEN DUYGUSUNU GÜÇLENDİRMEK İÇİNKendimize güvenmek  yaşamın en temel parçasıdır. Güven eksikliği; kişisel değerlerimizi, aile hayatımızı, aşk hayatımızı, arkadaşlıklarımızı ve kariyerimizi derinden e..
18 Mar Doğaltaşların Başarıya Etkisi
Aksesuar Ara 0 1419
Doğaltaşların Başarıya Etkisi, Başarıyı yakalamak için tercih edilen doğaltaşlar ve aksesuarlar.Ödüller ve başarılar bizlere mutluluk ve gurur duyacağımız şeyler sunar. Başarı nedir? Çerçevelenmiş duv..
18 Mar Sanatsal İlham için Tavsiyeler ve Doğaltaşlar
Aksesuar Ara 0 1770
SANATSAL İLHAM İÇİN DOĞALTAŞLARİlham bize her an gelebilir. İşyerinde çalışırken, dinlenirken, uzanırken ve duşta. Bazen ilham istediğimiz gibi gelmez özellikle bir sanatçı olduğunuzda bu durum sanıld..
18 Mar Olumsuz Düşüncelerden Kurtulma
Aksesuar Ara 0 2252
Olumsuz Düşüncelerden kurtulmak için doğal taşlarla tedavi yöntemleriOlumsuz düşünceler  kaygı ve korkuların üstesinden gelmek oldukça zor bir durumdur, ne kadar uğraşsakta buna engel olamıyoruz ve bu..
19 Mar Kaygı Bozukluklarına iyi gelen doğaltaşlar
Aksesuar Ara 0 3549
Kaygı bozuklarını gidermeye yardımcı olan doğaltaş tedavi yöndtemleriKaygı bozukluğu durumları genellikle psikolojik olmakla birlikte nedenleri de yapılacak eylem ve aktiviteler doğrultusunda değişken..
17 Sep Doğaltaş Bayan Kolyeler
Aksesuar Ara 0 1595
Doğaltaş Kolye Modelleri ve FiyatlarıKolye Çeşitleri, ve Doğaltaş Kolye Ucu Burada! Bayan Kolye Modelleri , Doğal taş Kolye Modelleri, Gümüş Kolyeler, Doğal Taşlı Kolyeler - Online Kolye SatışıBayan k..
22 Mar Psikolojik Dengeyi Bulmak için Doğal taşlar
Aksesuar Ara 0 2377
PSİKOLOJİK DENGE BULMAK İÇİN TAVSİYE EDİLEN DOĞALTAŞLARDenge, hayatımızı düzende tutan en büyük etmendir. Bizi  derinden etkiler ve farklı şekillerde hayatımızda varlığını sürdürür. Hayatımızın düzenl..
05 Apr Koç Burcu Kadını ve Erkeğinin Özellikleri & Doğal Taşları
Aksesuar Ara 0 3128
Koç Burcu Kadını ve Erkeğinin Özellikleri & Doğal TaşlarıKoç Burcu Kadını Özellikleri, Sevdikleri, Yapısı ve İlgili Doğal taş 'ları"Koç Burcu Kadını" Kendinden emin ve hırslı olan koç kadını girdiği h..
05 Apr Boğa Burcu Kadını ve Erkeğinin Özellikleri & Doğal Taşları
Aksesuar Ara 0 1579
Boğa Burcu Kadını ve Erkeğinin Özellikleri & Doğal TaşlarıBoğa Burcu Kadını Özellikleri, Sevdikleri, Yapısı ve İlgili Doğal taş 'larıBoğa kadını Sevgiye ve aşka önem verir. Çok özenli ve zevkli bir ka..
03 Apr İkizler Burcu Kadını ve Erkeğinin Özellikleri & Doğal Taşları Copy
Aksesuar Ara 0 2179
İkizler Burcu Kadını Özellikleri, Sevdikleri, Yapısı ve İlgili Doğal taş 'larıİkizler kadını neşeli, canlı ve ilgi çeken, akıllı kadınlardandır. Özgürlüğünden ve bağımsızlığından hiçbir koşulda vazgeç..
Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)