Doğaltaşların Başarıya Etkisi, Başarıyı yakalamak için tercih edilen doğaltaşlar ve aksesuarlar.

Ödüller ve başarılar bizlere mutluluk ve gurur duyacağımız şeyler sunar. Başarı nedir? Çerçevelenmiş duvarda alısı bir diploma yada kazanılmış bir kupa veya madalya mı ? yoksa hayatın her anında karşımıza çıkan ve kendi kendimize tamam süper oldu, işte bu dediklerimiz mi ? Aslında ihtiyacımız olan çok çalışma sonucu elde ettiklerimiz yada verdiğimiz doğru kararlardan geçmektedir.

Bazen kurduğunuz sevgi ve sıcaklık dolu bir aile yada elde ettiğimiz mükemmel arkadaşlıklarda başarının bir parçası olabilir. Başarı için hedeflerimize ulaşmaya çalışırken bu yolda bazı değerli gerçek doğaltaşlar kişisel başarıları yakalamamızda bize yardımcı olabilirler.  Başarı oranımızı yükseltmek ve belli bir hedefe ulaşmak için sarı ve altın rengindeki doğaltaş takı mineraller aradığımızı bize yaklaştırabilirler.

Saf parlak ve buzul sarının aydınlanması ve portakal kabuğunun canlı renkleri birleştiğinde bize altın tonlarında mineraller sunabilir. Altın genel olarak kralların, hükümdarlarların, zenginliklerin ve güneşin rengidir. Aynı zamanda altın tonlu doğaltaşlar büyüleyici bir derinliğe sahiptirler ve zihninizde zenginliği canlandırırlar iç güdüsel olarak bu rengi arayabiliriz. Bizi kendimize karşı ve karşımızdakilere karşı zengin, güvenli ve başarılı hissettirir. Sarı ve Turuncu tonları Güç ve zenginliğin bir çok sembolünü içerirler.

Altın Renkli Doğaltaş lar size Başarı, Mutluluk, Güç ve Getirir.

Sarı ve Altın renklerine yakın değerli doğaltaşlar sizi içgüdüsel olarak başarıya doğru sürükler bunlara örnek verecek olursak, sitrin, Amber, kehribar, kuvars, zultanit taşları başarıya giden yolda daha belirgin bir bağlılık duygusunun gelişmesinde yardımcı olurlar. Aksesuarara.com ‘da bulunan değerli doğaltaş lar bizlere organizasyon, aktivite yada etkinliklerde başarıya yönelik öncülük etme gücü sağlıyorlar. Daha koyu altın tonlu doğaltaş kristallerotorite, kontrol, liderlik ve başarı ve pozitif etki yayarlar.

Başarıyı Tetikleyen Bu taşlar nerede ve Nasıl Kullanılmalıdır?

Kişilerin seçimleri ve tercihleri tabiki değişiklikler göstermektedir, Dağaltaş takılarda kullanılan bu mineraller daha çok; doğaltaş küpe, doğaltaş kolye bu iki ürün grubu baş bölgesinde oldukları için enerjileri daha yüksek olduğu düşünülebilir. Aura Kuvars kristallerinin gücünü başarıya ulaşmak için kullanabileceğinizi belirtmek isteriz.  Aura Kuvars doğaltaşı Ateş enerjisine ve renklerine sahiptir bu mineral sıcaklık, coşku, parlaklık ve yaşam enerjisidir. Canlı güçlü ama çoğu zaman yıkıcıdır. Ateş elementinin enerjisini veren ısı tutku ve hayata ihtiyacımız var. Ilıklılık ve denge içerisinde kullanılması gereken bir taş grubudur.

Bu doğaltaş mineralleri daha çok kadınlar tarafından doğaltaş yüzük ve bileklik modellerinde aksesuar olarak tercih edilebiliyorlar. Bu doğaltaş grubu daha çok yeni bir yol, farklı bir yaklaşım ve başarıyı bulmak için yardıma ihtiyaç duyduğumuzda veya arzu ettiğimiz ancak sahip olamadığımız herhangi bir arayışta kullanılabilirler. Altın tonlarındaki zultanit kuvars ve sitrin taşları durumları arzu edilen bir hale getirmek için kullanılan tılsımlardandır. Altın Aura Kuvars kristalleri kişisel tılsımlar için mükemmeldir. Takı ve aksesuarlarınızda kullanabilirsiniz, onu görebileceğiniz yada hissedebileceğiniz bir yerde tutun, ayrıca bu doğaltaşları bir bağlılık sembolü olarakta görebiliriz sevdiklerinize hediye edin ve sonucu görün.

Özetle... belirli hedef ve amaçları gerçekleştirmek veya başarılara ulaşmak istediğimiz zamanlarda bizlere yardımcı olan altın renkli kristallerin gücüne güvenmeliyiz. Özellikle Altın Aura Kuvars gibi koyu renkli doğaltaş lar hayatımızı kendiniz için belirlediğiniz hedeflere ulaşmaya ve istenen durumlara dönüştürmemize yardımcı olabilecek güçlü transformatör doğaltaşlardır.

Burada yer alan bilgi ve içeriklerin kesinliği ve doğruluğu %100 kanıtlanmamış olup bir tavsiye niteliği taşımaz. Buradaki yazılar Bir düşünce temeline dayanmaktadır. Olumlu düşünceler olumlu sonuçlar getirebileceğini unutmamamız gerekir. Bayanlar doğaltaşların kullanımı konusunda biraz daha şans sahibidirler ve bu mineralleri özenle hazırlanmış takılar üzerinde küpe, yüzük, bileklik ve kolye olarak kullanabilirler.