Menu
Alışveriş Sepetiniz

Hakkımızda

Size Kendimizi Anlatalım...

Şimdi kurumsal yazılar gibi klişe cümlelerden bahsetmeyeceğiz. Biz farklılığımızla internet teki bu yarışa girmeyi ve kendine değer veren bireylere dokunmayı  hedefliyoruz. Aksesuar Ara® olarak tasarım sürecinden, Profesyonel ürün çekimlerine Ürün açıklamalarından dizayn süreçlerine kadar profesyonel ekip olarak çalışmayı ilke edindik. E ticaret sektöründeki  bu yarışta binlerce firma ile rekabet halindeyiz, amacımız çok ürün satmak değil kaliteli ve müşterilerini memnun edecek ürünler moda tasarım ve teknoloji uzmanlarımız tarafından özenle incelenip seçilerek sürece dahil edilmektedir, yurt çapındaki en iyi ve kaliteli üreticiler ile iş bağlantıları kurup sizler için özel tasarım ürünler hazırlatıyoruz.  

Güven aslında herşeydir...

Aksesuarara.com® yönetimi olarak paradan daha çok biz güvene önem veriyoruz, müşterilerimizin akıllarındaki soru işaretlerini gidererek içlerinin rahat olmasını istiyoruz. Evet bir yerlere ulaşmak kolay değil zirveye giden yolda çok fazla zorlukla karşılaştık bazılarını hemen bazılarını da zamana dayalı olarak büyük sıkıntılar içerisinde çözdük yani çalışmanın ve kazanmanın ne kadar önemli ve zor olduğunun farkındayız, Kullanıcılarımız bazı internet sitelerinde oluşan güvensizlik ve kandırılma olaylarından dolayı internette ki diğer tüm satıcılara da aynı ön yargı ile yaklaşmaktadır bunu çok iyi anlıyoruz, biz kendimizi övmüyoruz ama ticaretimizi kişisel hak ve ahlak kuralları gözeterek karşılıklı güvene dayalı olarak yapmaktayız. Yani AksesuarAra.com olarak müşterilerimizi şeffaf bir anlaşma çerçevesinde koruyoruz. Merak etmeyin ödemeniz bizimle güvende kalacaktır ve ödemenizin tam karşılığını alacağınıza söz veriyoruz.


Sattığımız Ürünlerden bahsedelim...

Satabileceğimiz binlerce ürün olduğunu çok iyi biliyoruz, fakat moda tasarım ve teknoloji ekibimiz olumsuz geri dönüşleri, iadeleri ve memnuniyetsizlikleri en aza indirme hedefi ile sizler için her ürünü kendimize alıyormuş gibi özenle seçiyor kontrol ediyor, benzersizliklerini araştırıyor ve farklı açılardan ultraZOOM fotoğraflarla kullanıcılarımıza sunuyoruz yani ne aldığınızı iyice görmenizi istiyoruz, imkanlar doğrultusunda video çekimide yaparak bunları youtube kanalımızda kullanıcılarımız ile paylaşıyoruz.

Sosyal medyada yayındayız...

AksesuarAra olarak sosyal medyadaki çalışmalarımızı ürünlerimizi satmak amaçlı değil kullanıcılarımızın bizim hakkımızda daha fazla bilgi ve içeriğe sahip olmaları hakkımızdaki yorumları ve incelemeleri değerlendirmeleri için bu mecralarda paylaşımlarda bulunuyoruz, bunu yeni koleksiyonları tanıtmak sıra dışı ürünleri müşterilerimize sunmak ve daha etkili iletişim kurmak için yapıyoruz. Sizde sosyal medya hesaplarımızı inceleyin ve bizi takip edin.

Şirketimiz 2015 yılında kalitekadin.com olarak hayatına başlamış olup yaptığı ortaklık ve anlaşmalarla 2019 yılında yatırım alarak Aksesuar Ara markası altında hizmet vermeye devam etme kararı almıştır, sürekli büyüyen ziyaretçi trafiği ve içeriklerle her geçen gün büyümekteyiz şuanda Türkiye sıralamasında güven indexinde Alexa sonuçlarına göre 9.500 cü sıradayız ve bu sayı her geçen gün dahada düşmektedir yani bu değer ne kadar düşük olursa  o sitenin o kadar iyi olduğu anlamına gelmektedir çünkü 1. sırada Google yer almaktadır.

Kimlerle çalışıyoruz ?

Firmamız çalışma ekibi olarak e-ticaret uzmanlarının yanı sıra profesyonel fotoğrafçılar, Photoshop görsel tasarım uzmanları, içerik üreticiler, moda tasarım uzmanları, teknoloji editörleri, seo ve web sistem uzmanları, reklam yöneticileri, sosyal medya uzmanları ve yazılımcılar gibi onlarca kişilik iş gücü kullanmaktadır. Bu sayede sizleri daha iyi anlayabilir ve size özel çözümler üretebilmekteyiz. Bizliyoruz ki kalite tesadüf değildir kalite çok çalışmayla ve büyük yatırımlarla elde edilen bir değerdir.

İş Ortaklarımız Kimler?

İletişim sektöründe Türkiyenin en büyük dijital alt yapısına sahip olan NETGSM ile tüm iletişim sistemlerimizi %100 otamatik ve güvenli olarak yürütmekteyiz. Natro, İsimtescil ve Turhost gibi yüksek özelliklerde  sunucularla donatılmış veri merkezleri ile çalışmaktayız böylece bilgileriniz güvende tutulmaktadır.  Sunucumuz ve Sistemimiz 256Bit SSL şifreleme sistemleri ile koruma altına alınmaktadır yani sitemize girdiğiniz ad soyad ve diğer kişisel bilgileriniz ile kart bilgileriniz sürekli koruyma altındadır.  Finansman ve ödeme noktalarında ise Türkiyenin en büyük 3 bankası ile çalışıyoruz bunlar, Garanti BBVA, Türkiye İş Bankası ve Yapı Kredi bankalarıdır, ödemeleriniz bu hesaplarda güvende tutulmaktadır.  Diğer anlaşmalı olduğumuz kuruluş ise Shopier ödeme kanalımızdır burada ise kredi kartı ile %100 güvenli ödeme yapabilirsiniz bu sistem alışverişten sonra size doğrulama yaptırmaktadır yani alışverişten memnun kaldınız mı? Eğer kalmadıysanız siparişi iptal edip paranızı hesabınıza yatıralım gibi tamemen alıcı korumalı bir sistemdir. Ürün gönderimleriniz PTT Kargo ve Yurtiçi kargo ile anlaşmalı olarak gönderilmektedir. Yani paketiniz size ulaştığında güvenle teslim alabilirsiniz. Pazaryeri olarak ise Türkiyenin en büyüklerinden biri olan GittiGidiyor üzerinden de satış yapmaktayız. İlerleyen süreçlerde hepsiburada N11 ve Trendyol Pazar Yerlerindede yerimizi alacağız. Malesef tedarikçi iş ortaklarımızı şirket kurallarımız gereği paylaşamıyoruz, çünkü biz iş ortaklarımızı büyük incelemeler sonucu seçiyor ve iş anlaşmaları düzenliyoruz.

Bilgiler yeterli gelmedimi?

Umuyoruzki bizimle ilgili aklınızdaki bilgilere ulaşmışsınızdır, sizler için olabildiğince şeffaf ve açıklayıcı olmaya çalıştık, aklınıza takılan başka bir soru varsa iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz size daha fazla yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.
İletişim